Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Роман Киселюк та Іван Андрушко лауреати премії районної ради ім.. Юрія Шкрумеляка

Лауреатами премії Надвірнянської районної ради імені перекладача, письменника, січового стрільця Юрія Шкрумеляка стали Роман Киселюк та Іван Андрушко.


Нагадаємо, що премія Надвірнянської районної ради імені Юрія Шкрумеляка - премія в галузі дитячої літератури, розроблення та втілення проектів духовно-патріотичного виховання дітей та молоді. Заснована у 2015 р. Надвірнянською районною радою Івано-Франківської області. Премія встановлена на честь Юрія Шкрумеляка - українського журналіста, поета, перекладача і дитячого письменника, січового стрільця, автора творів про визвольну боротьбу УСС-УГА, уродженця смт.Ланчин Надвірнянського району.

Для визначення лауреатів під керівництвом заступника голови районної ради Ігоря Писклинця та заступника голови виконавчого апарату районної ради Василя Андрейчука відбулось засідання відповідної комісії, яка розглянула документи кандидатів.

Керуючусь пунктами положення про премію районної ради ім.. Ю. Шкрумеляка члени комісії висловили свої думки та шляхом голосування одностайно підтримали рішення визначити лауреатами Романа Киселюка та Івана Андрушка.

Роман Киселюк - житель селища Делятин, поет, прозаїк, краєзнавець, член Національної спілки письменників, є одним із засновників літературної студії «Бистрінь». Співавтор колективного видання «Плай» (м. Косів), книги про Надвірнянщину «Страгора», літературних альманахів від «Бистріні»: «Жниво на стерні» та «Купальська злива», путівника «Яремче», здубув премію ім.. Юрія Шкрумеляка  у номінації «Поезія, проза» за книгу «Овва», присвячену темі нинішньої невідкладної оборони рідної української мови й українства, проілюстровану членом Національної спілки художників України Яремою Оленюком.

Іван Андрушко – уродженець селища Ланчин, добрий знавець і активний учасник української мови, її правильного вживання, чистоти та культури спілкування, активний член товариства «Просвіта», автор збірки поезії «З глибини душі», здобув премію ім.. Юрія Шкрумеляка у номінації «Патріотичне та духовне виховання» за тематичну добірку віршів і публікацій, в яких висвітлена тема українського державотворення та значення творчого набутку і героїчного життєвого шляху Поета Січового стрілецтва Юрія Шкрумеляка.

 

Анонси

Оголошено 10 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядув

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 27.03.2019 № ...

Детальніше

Оголошується третій конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Відповідно до розпорядження першого заступника голови обласної ради від ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1215)

25.3%   (307)
74.7%   (908)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua