Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Надвірнянський Будинок дитини відвідала делегація з Кіровоградщини

Протягом 9-11 жовтня на Івано-Франківщині перебувала делегація Кіровоградської обласної ради. Метою візиту є ознайомлення з роботою Івано-Франківської обласної ради та, зокрема постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики. В рамках візиту спільно з головою Надвірнянської районної ради Іваном Гурмаком, першим заступником голови РДА Богданом Зеленчуком, головним лікарем ЦРЛ Сергієм Ємельянчуком на чолі з депутатом Івано-Франківської обласної ради, головою постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики Манолієм Піцуряком представники делегації відвідали Будинок дитини в місті Надвірна, насамперед оглянули паліативне відділення, яке тут знаходиться.

Ознайомила з роботою закладу директор Галина Кузнецова. Паліативне відділення для невиліковно хворих дітей з онкологічними, неврологічними захворюваннями відкрито у 2014 році. Дане відділення розраховано на 15 дітей. За словами Галини Петрівни паліативна допомога має на меті полегшити симптоми, зменшити страждання, покращити якість життя пацієнта та його близьких.

У зв’язку із медичною реформою в Україні виникло багато питань щодо надання паліативної та хоспісної допомоги, тож при зустрічі активно дискутували на цю тему.

Представники делегації відзначили не тільки комфортні сучасні умови в Надвірнянському Будинку дитини, а й методи медичної допомоги діткам паліативного відділення.

Варто зазначити, що напередодні керівники вищих представницьких органів влади голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич та голова Кіровоградської обласної ради Олександр Чорноіваненко підписали Меморандум про міжрегіональну співпрацю між Івано-Франківською обласною радою та Кіровоградською обласною радою. Документом передбачено створення сприятливих умов для розвитку співробітництва у соціально-економічній та гуманітарній сферах.

Також відбулося спільне засідання комісій Івано-Франківської і Кіровоградської обласних рад з питань охорони здоров’я та соціальної політики. В ході спільного засідання постійних комісій її члени обговорили розвиток системи екстреної медичної допомоги і стан реформування первинної медичної допомоги на Прикарпатті та Кіровоградщині.

 

Анонси

Оголошено 10 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядув

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 27.03.2019 № ...

Детальніше

Оголошується третій конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Відповідно до розпорядження першого заступника голови обласної ради від ...

Детальніше

Скликається двадцять шоста сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 03.04.2019 № 28-р ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1213)

25.2%   (306)
74.8%   (907)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua