Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Вітання Івана Гурмака з Днем Захисника України

14 жовтня 1942 року під заступництвом Покрову Пресвятої Богородиці з простого селянина, доброго господаря, лікаря, студента, вчорашнього робочого створилося одне з найпотужніших українських військ - Українська Повстанська Армія, що на цілий світ продемонстрували силу, єдність і прагнення до самостійності української нації. Поміж двох світів, двох загарбників: фашистської Німеччини та більшовицької Росії, в час окупації та деукраїнізації УПА боялися по обидва боки.

Повстанець - це не просто український воїн, - це символ національної ідеї. Минають роки, але рано чи пізно «повстанський дух», «що тіло рве до бою» прокидається в кожному з нас. І зараз на заповідях полковника Євгена Коновальця, Степана Бандери і Романа Шухевича новітні повстанці боронять рідну Україну від московського окупанта. Подвиг воїнів УПА – це чин, гідний наслідуванню для всіх українців, який не має часових обмежень бо є проявом вищої енергії Українського національного духу.

76 років тому 14 жовтня, присягнувши на вірність Україні, вояки ОУН-УПА розпочали свою боротьбу за вільну й самостійну державу. Українська Повстанська Армія стала військово–політичною силою, яка ще тоді довела всьому світу прагнення українського народу будувати незалежну європейську Україну.

«У вогні перетоплюється залізо у сталь, у боротьбі перетворюється народ в націю». Тож не посоромимо слави Героїв Української Повстанської Армії, ставаймо на захист національного майбутнього наших дітей, бо тільки так повернемо Україну українцям. Будьмо гордими, що ми є спадкоємцями боротьби за славу Володимирового Тризуба і змагаймо до поширення сили, слави, багатства і величі Української Держави, бо це те, що виведе нас до перемоги, миру та процвітання. Нехай не буде у нас сумніву, що перемогу над московією здобуде саме наше покоління і цього разу назавжди. І нехай у цій святій справі заступиться за нас Пресвята Богородиця і допоможе непереможний дух Героїв України!

Хай же вічна буде слава впавшим Героям, що склали своє життя на жертовнику нації.

Слава Україні! Героям Слава!

 

Голова районної ради Іван Гурмак

 

Анонси

Оголошено 10 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядув

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 27.03.2019 № ...

Детальніше

Оголошується третій конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Відповідно до розпорядження першого заступника голови обласної ради від ...

Детальніше

Скликається двадцять шоста сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 03.04.2019 № 28-р ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1213)

25.2%   (306)
74.8%   (907)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua