Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Надвірнянщина урочисто відзначила День Захисника України

День українського козацтва, День створення Української Повстанської Армії та День Захисника України Надвірнянщина відзначає завжди з особливою шаною.


Цьогоріч напередодні національних свят, урочистим Маршем в честь Героїв України всіх поколінь бійці московсько-української війни, ветерани ОУН-УПА, вихованці Прикарпатського військово-спортивного ліцею, студенти Надвірнянського коледжу, учні шкіл, пластуни, працівники Надвірнянського відділку поліції, представники районної та місцевої влади, громадськість пройшли містом до символічної могили Борцям за волю України, де традиційно відбулись урочистості.


Після спільного виконання Державного Гімну України відбулось покладання квітів до символічної могили.

Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам’ять полеглих Героїв.

Священнослужителі місцевих конфесій відправили панахиду за Героями України та в спільній молитві просили миру на рідній землі.

«І прийде час, коли один скаже: "Слава Україні! ", а мільйони відповідатимуть "Героям слава!" – ці пророчі слова провідника української нації Степана Бандери справдилися. Сьогодні бандерівське гасло лунає офіційно на державному рівні і сподіваюсь що скоро ми зможемо так само офіційно сказати, що Степан Бандера і Роман Шухевич Герої України. Бо саме на прикладі УПА, їх жертовності і відданості формується сьогодні справжній захисник України. Пам’ятаймо тих, хто власною кров’ю, і власним життям забезпечує мирне небо тут на Надвірнянщині. Будьмо гідними і достойними слави своїх предків, звитяги українських козаків і вірності ідеї воїнів УПА. Вірю в перемогу українського війська! Слава Україні! Героям Слава!» - відзначив голова районної ради Іван Гурмак.

Голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак спільно з головою райдержадміністрації Олескандром Кенізом та міським головою Зіновієм Андрійовичем відзначили воїнів московсько-української війни нагородами Івано-Франківської ОДА та обласної ради «За бойову звитягу», відзнакою Надвірнянської районної ради «За Заслуги перед Надвірнянщиною», подякою голови районної ради та спільними грамотами районної, міської рад та РДА.

Урочисті заходи завершились спільним виконанням Молитви за Україну — церковного гімну України, «Боже великий, єдиний, нам Україну храни».

 

Анонси

Оголошено 10 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядув

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 27.03.2019 № ...

Детальніше

Оголошується третій конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Відповідно до розпорядження першого заступника голови обласної ради від ...

Детальніше

Скликається двадцять шоста сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 03.04.2019 № 28-р ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1213)

25.2%   (306)
74.8%   (907)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua