Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Нове медичне обладнання для дитячої лікарні

24 жовтня відділення інтенсивної терапії дитячої лікарні Надвірнянської ЦРЛ отримало сучасне медичне обладнання: автоматичний гематологічний аналізатор і монітор пацієнта, які були придбані за кошти районного бюджету та кисневий концентратор та монітор пацієнта - за кошти міського бюджету в рамках Громадського бюджету.

До медичного закладу завітали голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак, міський голова Зіновій Андрійович та голова РДА Олександр Кеніз, а також в рамках офіційного візиту з роботою дитячої лікарні ознайомилися головний педіатр Івано-Франківської області, провідний спеціаліст Департаменту охорони здоров’я ОДА Лариса Підвербецька, обласний дитячий лікар-анестезіолог Володимир Вальчишин та представники районної та міської влад.

Як зазначив головний лікар Надвірнянської ЦРЛ Сергій Ємельянчук, придбання цього сучасного медичного обладнання дозволить забезпечити ефективне та швидке надання невідкладної медичної допомоги і водночас дозволяє значно покращити матеріально-технічну базу дитячої лікарні.Сергій Ємельянчук висловив щирі слова подяки керівництву району та міста, депутатському корпусу районної та міської рад за постійну підтримку.

Завідувач відділення інтенсивної терапії дитячої лікарні Надвірнянської ЦРЛ Мирослав Длябога та головний лікар Надвірнянської дитячої лікарні Василь Монастирецький розповіли присутнім про принцип роботи обладнання. Зокрема, кисневий концентратор, як джерело кисню, буде підключений до апарату штучної вентиляції легень або служитиме джерелом кисню для осіб, що потребують кисневої терапії. Цей прилад зможе замінити кисневу станцію, яка на даний час в дитячій лікарні працює 25 років, а головне його можна використовувати при транспортуванні хворих. Монітор пацієнта дозволяє безперервно спостерігати за всіма життєвими показниками пацієнта (ритм серця, насичення крові киснем, тиск, частота дихання, температура, пульс тощо). Автоматичний гематологічний аналізатор – прилад, призначений для проведення кількісних досліджень клітин крові в клініко-діагностичних лабораторіях, за допомогою якого можна робити швидкі та точні аналізи крові.

Науково-технічний прогрес рухається вперед, тож відповідно при наданні медичної допомоги хочеться використовувати сучасні методи лікування та новітнє технічне обладнання. Однак, слід врахувати, що того фінансового ресурсу, яке отримує лікарня, сьогодні недостатньо для придбання всього необхідного медичного обладнання, але спільними зусиллями в тісній співпраці районна та міська рада намагаються крок за кроком покращувати медичне обслуговування на Надвірнянщині.

 

Анонси

Оголошено 10 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядув

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 27.03.2019 № ...

Детальніше

Оголошується третій конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Відповідно до розпорядження першого заступника голови обласної ради від ...

Детальніше

Скликається двадцять шоста сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 03.04.2019 № 28-р ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1213)

25.2%   (306)
74.8%   (907)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua