Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
У Надвірній запустили альтернативну котельню, позбувшись “теплового шантажу”

Останні два тижні в соцмережах надвірнянці активно обговорюють відсутність теплопостачання у Надвірнянській ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 та № 2, Центрі дитячої творчості та національно-патріотичного виховання молоді. Також, учні даних навчальних закладів були змушені піти на незаплановані осінні канікули.

Інформуємо жителів Надвірнянщини, що така необхідність виникла у зв’язку з тестуванням нової котельні, потреба в якій виникла через щорічний «тепловий шантаж», що влаштовувало підприємство ТзОВ «Струмок». Голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак в період «теплових маніпуляцій» спільно з міським головою та керівництвом райдержадміністрації провів низку нарад щодо теплопостачання вищевказаних закладів освіти. В підсумку районна рада доручила районній державні адміністрації підготувати пропозиції щодо альтернативного теплопостачання Надвірнянської ЗОШ№1, Надвірнянської ЗОШ№2 та Надвірнянського центру дитячої творчості та національно-патріотичного виховання молоді у 2018-2019 роках.

У районному бюджеті народні обранці передбачили більше 1 млн. грн. на будівництво альтернативної котельні, крім того з міського бюджету було виділено 500 тис. грн. та передбачено ще 360 тис. грн.. Відтак відділом освіти райдержадміністрації 02 серпня 2018 року проведено тендер на будівництво котельні потужністю 0,93 МВт для ЗОШ № 1, ЗОШ № 2 та РЦДТНПВ по вул. Міцкевича, 2 в м. Надвірна. За результатами аукціону найвигіднішою була пропозиція ПП “Захід ІТБС” – 2 725 127 грн. Як результат – 13 листопада 2018 року вказана котельня почала працювати.

За словами голови районної ради Івана Гурмака спільними зусиллями зроблено велику справу для міста і району загалом. Адже, на сьогодні учні шкіл навчатимуться в теплих класах і не будуть більше заручниками амбіцій недобросовісного теплопостачальника. Іван Гурмак відзначив, що цьогоріч будівництво даної котельні було в пріоритеті і депутати районної та міської ради, керівництво райдержадміністрації спрацювали злагоджено та професійно.

 

Анонси

Оголошено 10 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядув

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 27.03.2019 № ...

Детальніше

Оголошується третій конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Відповідно до розпорядження першого заступника голови обласної ради від ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1215)

25.3%   (307)
74.7%   (908)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua