Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Районна рада долучилась до акції "Не забувайте про війну"

Під лозунгом «Не забувайте про війну!» ветерани московсько-української війни голова ГО «Надвірнянське районне об’єднання воїнів АТО» Олег Туєшин, голова ГО «Воїни Прикарпаття» Юрій Остапчук спільно з бійцями Андрієм Левицьким та Віктором Гкербою, керівником Центром надання адміністративних послуг учасникам АТО (ООС) Володимиром Свідраком провели акцію в місті Надвірна.


Захисники вкотре нагадали мешканцям, що мир хиткий та ненадійний, що на сході держави йде боротьба на смерть. Майдан Шевченка був заповнений військовими атрибутами неоголошеної війни, використаними боєприпасами та зброєю, а також стендами фото проекту «Вартові миру». Нещодавно ветеран війни Олег Туєшин повернувся із волонтерської поїздки, тож провідавши наших бійців і дізнавшись про їх потреби, разом з побратимами почали збирати чергову волонтерську допомогу.

Жителі Надвірнянщини продовжують підтримувати українську армію і добрим словом і ділом. Війна триває ось уже 5 рік і завдяки небайдужим українцям вдається допомагати військовим. Так на майдані Шевченка в Надвірні було зібрано 3 тисячі 40 гривень, також 1000 гривень на потреби військових передали працівники виконавчого апарату Надвірнянської районної ради, які завжди долучаються до волонтерських акцій.

За ці кошти вже встигли придбати та передати на передову нашим воякам з Надвірнянщини Олегу Басу, Мирославу Гільтайчуку, Богдану Мельнику: берці – 1 шт., утеплену куртку (бушлак) – 1 шт., про резинову форму – 1 шт., пічку-буржуйку для медичної команди «Вітерець».

Слова подяки захисники висловлюють всім мешканцям Надвірнянського району за їх підтримку. Українська армія обов’язково переможе, адже в неї надійний тил!

 

Анонси

Оголошено 10 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядув

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 27.03.2019 № ...

Детальніше

Оголошується третій конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Відповідно до розпорядження першого заступника голови обласної ради від ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1215)

25.3%   (307)
74.7%   (908)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua