Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На Надвірнянщині газифікували село Верхній Майдан

18 жовтня відбулось відкриття газопроводу в селі Верхній Майдан Надвірнянського району. До газопостачання підключено майже 250 домоволодінь. На урочисте відкриття завітали голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич, голова ОДА Олег Гончарук, голова правління ПАТ «Івано-Франківськгаз» Віталій Шульга, а також керівництво району та міста, зокрема голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак, заступник голови районної ради Ігор Писклинець, заступник голови виконавчого апарату районної ради Василь Андрейчук , депутати районної ради, голова РДА Олександр Кеніз та його заступники, міський голова Зіновій Андрійович, Верхньомайданський сільський голова Дмитро Ковалюк та громадськість.

Щоб газорозпридільча установка працювала безперебійно і безпечно, молебень провів настоятель УГКЦ «Святих Володимира та Ольги» та УГКЦ «Святого Миколая» о. Михайло Федорів.

Привітали громаду села присутні гості. Зокрема голова обласної ради Олександр Сич побажав верхньомайданівцям тепла не тільки в домівках, а й в душі.

З вітальним словом виступив депутат районної ради Андрій Карманський, який подякував всім хто, протягом цих років приклався до реалізації даного проекту, за надання коштів, керівництву області та району, а всім жителям села — за терпіння, віру і надію, що підвідний газопровід все таки запрацює.

Після було урочисто запалено факел з блакитним вогником. Очільники Прикарпаття особисто перевірили наявність газу в будинку місцевих жителів. Господиня у їх присутності запалила конфорку газової плити і щиро подякувала за комфорт в оселі.

Варто зазначити, що газифікація села Верхній Майдан розпочалася ще у 2006 році. Ініціювали процес газифікації самі ж мешканці, зокрема вже покійний Федір Онуфрак. Крім того весь цей час курував проект депутат Надвірнянської районної ради Андрій Карманський. Протягом 2007 року підрядною організацією проводилися роботи по встановлення газорегуляторного пункту та будівництва розподільних мереж. Тоді було видано технічні умови на газопостачання, відповідно до яких передбачалося приєднання від проектного газопроводу високого тиску «Надвірна–Ланчин».За кошти громади прокладено вуличні газопроводи (близько 22 км) та розпочато роботи по газифікації приватних домоволодінь мешканців села.

Однак, через відсутність коштів, протягом 2008-2013 рр. припинено роботи. І лише у 2014 році відновилося фінансування робіт по прокладанню підвідного газопроводу «Надвірна-Ланчин», який був зданий у 2017 році.

Знадобився ще рік для того, щоб оновити всю документацію, привести у відповідність проект, перевірити герметичність. Завдяки фінансуванню з районного та обласного бюджетів у Верхньому Майдані підключені перші абоненти. Загалом Надвірнянський район газифікований на 70%.

 

Анонси

Оголошено 10 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядув

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 27.03.2019 № ...

Детальніше

Оголошується третій конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Відповідно до розпорядження першого заступника голови обласної ради від ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1215)

25.3%   (307)
74.7%   (908)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua