Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
У місті Надвірна запрацював оновлений районний Центр надання адміністративних послуг.

В урочистому відкритті установи взяли участь голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич, голова ОДА Олег Гончарук, а також керівництво району та міста, зокрема голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак, голова РДА Олександр Кеніз, міський голова Зіновій Андрійович.

Оновлене приміщення освятили та поблагословили на добру працю священнослужителі декан Надвірнянський УГКЦ о. Андрій Бакота та декан Надвірнянський УПЦ КП о. Олег Траско.

На сьогоднішній день перелік послуг, який надає Надвірнянський ЦНАП, налічує 188 сервісів. Адміністратори отримали доступи до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, Державного земельного кадастру, тут можна подати документи для отримання субсидії. Варто відзначити, що це перший районний ЦНАП, який видає паспорти громадянина України та закордонні паспорти.

"Суспільство - первинне, держава - вторинна, тому вона повинна робити все можливе, аби життя суспільства стало простішим. Будь-яка реформа повинна полегшувати, а не ускладнювати життя людей. Реформа щодо надання адміністративних послуг вдала. Адже головне, що людина може прийти і в одному місці якісно та прозоро отримати необхідну допомогу. Завжди, коли є дефіцит чогось, є черги і є зловживання. Коли якісно організована робота, зловживання можна мінімізувати", - підкреслив Олександр Сич.

Керівники області та району ознайомитися із роботою ЦНАПу, поспілкувалися із працівниками та відвідувачами установи, оглянули оновлене приміщення та матеріально-технічну базу.

Очільник депутатського корпусу районної ради Іван Гурмак відзначив важливість даної установи для Надвірнянщини, адже це насамперед комфорт для жителів в якісному отриманні відповідних послуг.

За словами керівника ЦНАПу Мар’яни Мацько, заклад був створений у 2013 році. Завдяки численним проектам, у яких брав участь ЦНАП, зокрема, «Підвищення якості та ефективності надання адміністративних послуг населенню Івано-Франківської області через співпрацю громади та влади», що реалізувався молодіжним громадським центром «Еталон» спільно з Івано-Франківською обласною державною адміністрацією, вдалося якісно покращити надання послуг громадянам. Насамперед було придбано сучасну комп’ютерну техніку, встановлено електронну систему керування чергою, робочу станцію та лінію конфіденційного зв’язку для надання послуг Державної міграційної служби. Крім того тут подбали й про людей із обмеженими фізичними можливостями: приміщення обладнане пандусом і кнопкою виклику, що дозволяє безперешкодно користуватися послугами ЦНАПу. Працівники ЦНАПу мали можливість пройти стажування у Польщі та Естонії, відвідали «прозорий офіс» у Вінниці.

 

Анонси

Оголошено 10 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядув

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 27.03.2019 № ...

Детальніше

Оголошується третій конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Відповідно до розпорядження першого заступника голови обласної ради від ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1215)

25.3%   (307)
74.7%   (908)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua