Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
В селі Молодків відкрили оновлену Символічну Могилу Борцям за Волю України в рамках обласного проекту «Єдиний туристичний простір»

14 жовтня в свято Покрови Пресвятої Богородиці, з нагоди Дня Українського козацтва, Дня створення Української Повстанської Армії та Дня Захисника України в с.Молодків відбулись святкові заходи та відкриття відновленої Могили Борцям за Волю України в рамках обласного проекту "Єдиний туристичний простір".


Участь в урочистостях взяв голова районної ради Іван Гурмак, депутат Івано-Франківської обласної ради Василь Сенатович, голова РДА Олександр Кеніз, перший заступник голови РДА Богдан Зеленчук, представники духовенства, громадськість.

Після спільного виконання Державного Гімну України та покладанням вінків і квітів до Стелли Героїв, всечесні отці о. Богдан Волочій та о.Микола Дем’янчук відправили панахиду та помолилися за Героями української нації всіх поколінь. Священнослужителі освятили відновлений Хрест на символічній могилі Борцям за Волю України.

Звертаючись до присутніх, голова районної ради Іван Гурмак привітав громаду села Молодків із національними святами і побажав злагоди, достатку та мирного неба. Очільник депутатського корпусу районної ради відзначив реалізацію такого важливого проекту на теренах Надвірнянщини, бо в нашому краї цілі покоління Героїв боролися за незалежність ціною власних життів.

З вітальним словом виступив депутат Івано-Франківської обласної ради Василь Сенатович, який наголосив, що молодківчани є справжніми патріотами своєї держави і так було в час боротьби Української Повстанської Армії і зараз вже новітні захисники з Молодкова захищають землю на східному фронті.

Голова районної ради Іван Гурмак за допомогу в написанні і реалізації даного обласного проекту, всебічну підтримку села Молодків відзначив місцевого підприємця Василя Туріва медаллю «За заслуги перед Надвірнянщиною». Визначних мешканців нагородили спільними грамотами Надвірнянської РДА та районної ради.

На даний проект з обласного бюджету було виділено кошти в сумі 300 тис. гривень, з районного 100 тис. гривень та з сільського 20 тис. гривень. Крім того 10 тис. гривень було отримано від військово-патріотичної ГО "СОКІЛ", головою якої є депутат Івано-Франківської обласної ради Василь Сенатович. Також за кошти церковних громад УАПЦ та УГКЦ с. Молодків був придбаний та встановлений Хрест на Могилу.

Варто зазначити, що метою даного туристичного проекту, за словами сільського голови Степана Івасика, було створення єдиного простору масового відпочинку та генератора культурно-мистецьких заходів шляхом покращення естетичного вигляду території біля Могили Борцям за Волю України та Молодківського Будинку Культури. Тож даний проект дав змогу створити для молодківчан місце для відпочинку та культурного дозвілля, сприяв розвитку туризму в селі.

Урочисті заходи продовжилися святковою концертною програмою "І слава їх встає, не вмерши», за участі аматорських колективів та вокалістів.

 

Анонси

Оголошено 10 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядув

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 27.03.2019 № ...

Детальніше

Оголошується третій конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Відповідно до розпорядження першого заступника голови обласної ради від ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1215)

25.3%   (307)
74.7%   (908)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua