Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Дитячий лицарський турнір «Великий Княжич»

Цими вихідними майбутні захисники Надвірнянщини спробували себе в ролі лицарів і змагалися в поєдинках за титул Великого Княжича володінь Пнівського замку. Мандрівку в середньовіччя для мешканців району організував керівник гуртка історичної реконструкції та гуртка авіа моделювання Ігор Гаврилюк спільно з своєю «дамою серця» Мар’яною Гаврилюк та працівниками Надвірнянської районної станції юних техніків, за підтримки районної ради, райдержадміністрації та міської ради.

Поринути в епоху лицарських баталій зібралось чимало дітей та дорослих. Всі мали можливість ознайомитися з традиціями, побутом лицарів, зробити оригінальні світлини, покататися на конях, скуштувати страви польової кухні і насолодитися неймовірною атмосферою. Дівчата охоче приміряли на себе вишукані сукні, а хлопці лицарські обладунки, було створено кілька локацій і представлено чимало розваг. Повертала в сьогодення фронтова виставка використаної зброї, боєприпасів, військової атрибутики організована воїнами московсько-української війни.

У лицарському турнірі взяли участь 6 команд вихованців гуртків СЮТ, кожна з яких представляла певне князівство тобто володіла «Великими землями». Діти продемонстрували свою спритність, силу і творчі здібності. В підсумку перемогу здобула команда з села Пасічна, тобто перемогли лицарі з великої землі «Холмщина», 2 місце - Парище "Звенигородщина", 3 місце - вихованці гуртка "Технічний дизайн СЮТ" "Володимирські землі". Переможці отримали кубок «Великий Княжич», подарунки та винагороди.

Проведений захід надав юним українцям можливість відчути себе нащадками не тільки славетного козацького роду, незламних повстанців і нескорених захисників, а й поринути у витоки Української держави, що почалися із перемог лицарів Київської Русі. В кожному з нас живе одвічний дух боротьби, слави і перемог!

 

Анонси

Оголошено 10 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядув

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 27.03.2019 № ...

Детальніше

Оголошується третій конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Відповідно до розпорядження першого заступника голови обласної ради від ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1215)

25.3%   (307)
74.7%   (908)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua