Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
У селі Гаврилівка освятили новозбудований храм

18 листопада у селі Гаврилівка Переріслянської ОТГ Надвірнянського району відбулося урочисте освячення новозбудованого храму Святого Архистратига Михаїла УГКЦ, будівництво якого тривало більше 13 років. На запрошення пароха о.Романа Григораша відвідав урочисту літургію голова районної ради Іван Гурмак.Святкову літургію очолив кир Василій Івасюк. Після чину архиєрейського одягання владика освятив храм та розпочав служити Божественну Літургію спільно із духовенством єпархії. У своєму слові, під час проповіді, владика Василій зазначив, що храм вірних є основним у духовному житті християнина, бо у ньому люди отримують всі ласки через слухання Божого слова і Святі Тайни.

Голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак склав щирі слова вдячності та глибокої радості за парафіян новоосвяченого Храму Архистратига Михаїла УГКЦ . Особлива вдячність очільник депутатського корпусу висловив Владиці Василію Івасюку та о.Роману Григорашу за їхню душпастирську працю та благословення.


В часі Літургії велике парафіяни приступали до Святих Тайн Сповіді та Євхаристії. По завершенню єпископ вручив 40 грамот, всім, хто активною працею спричинився до будівництва церкви. Також нагрудним золотим хрестом було нагороджено пароха о.Романа Григороша за ревне душпастирювання на парафії. Далі прозвучали чимало привітань для жителів с.Гаврилівки від духовенства, односельчан та влади.Відтак єпископ поблагослив присутніх мощами св.Івана Хрестителя, а тоді, з нагоди знаменної події - освячення храму, відбулось мирування.

 

 

Анонси

Оголошено 10 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядув

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 27.03.2019 № ...

Детальніше

Оголошується третій конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Відповідно до розпорядження першого заступника голови обласної ради від ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1215)

25.3%   (307)
74.7%   (908)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua