Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
В Надвірній відзначили День Гідності та Свободи

21 листопада п’ять років тому почався відлік нової української історії. Саме в цей день на Майдан Незалежності в Києві вийшли молодь, студенти і прості громадяни захистити національне майбутнє України, іще не знаючи, що попереду чекають місяці холодного Майдану, сотні поранених, а кращі з кращих увійдуть до лав Небесної Сотні. Не десятки, а сотні тисяч людей по всій Україні стояли на Майдані протягом 3 місяців холодної зими, заради незалежності і свободи Української держави, заради честі і гідності Української нації, заради достойного життя кожного громадянина у вільній європейській державі.


З нагоди Дня Гідності та Свободи, п’ятої річниці Революції Гідності та на знак вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні і всіх полеглих за свободу та незалежність України 21 листопада 2018 року у Надвірні відбулись урочисті заходи.

 

Захід відбувся на майдані Шевченка за участі представників районної та міської влади, духовенства, учасників Революції Гідності, учасників російсько-української війни, студентів і викладачів Надвірнянського коледжу НТУ, вихованців Прикарпатського військово-спортивного ліцею, учнів та вчителів шкіл Надвірнянщини, громадських організацій, жителів міста і представників ЗМІ.


Урочистості розпочались із виконання Державного Гімну України. Заступник голови Надвірнянської районної ради Ігор Писклинець, голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз, міський голова Зіновій Андрійович та перший заступник міського голови Олег Йосипенко поклали квіти до стели Героям Небесної Сотні. Всі присутні схилили голови в хвилині мовчання за невинно убієнними Героями Небесної Сотні, а священнослужителі відправили поминальну панахиду за тими, хто ціною власного життя відстоював свободу і територіальну цілісність Української держави.

 

 


До присутніх звернулись керівництво району та міста, а також слово для привітання мали учасник російсько-української війни, депутат Надвірнянської міської ради Олег Туєшин та голова студентської ради Надвірнянського коледжу НТУ Христина Бакота.

 

В унісон із патріотичними промовами звучали вірші та пісні у виконанні Владислава Янцюка та Романа Бараненка.

 

 

Анонси

Оголошено 10 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядув

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 27.03.2019 № ...

Детальніше

Оголошується третій конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Відповідно до розпорядження першого заступника голови обласної ради від ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1215)

25.3%   (307)
74.7%   (908)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua