Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На ХХIV сесії Надвірнянської районної ради депутати прийняли бюджет району на 2019 рік

Нещодавно під головуванням голови районної ради Івана Гурмака відбулося засідання чергової ХХІV сесії Надвірнянської районної ради сьомого скликання. Для її роботи зареєструвалися 30 районних обранців. На порядку денному близько 30 питань, з яких основним є прийняття бюджету району на 2019 рік.


Районні обранці скурпольозно підійшли до розгляду питань порядку денного. Згідно регламенту депутатські запити і звернення озвучили Андрій Крицький, Ігор Білоган, Тетяна Пришляк, Андрій Карманський, Іван Гнатишин, Микола Андрейчук, Андрій Гунда, Микола Гусак, Микола Сенатович, Андрій Гуцько, Тарас Стасишин, Степан Северилов, Володимир Мандзюк та Іванна Савчук, в яких порушили гострі проблеми, що турбують жителів Надвірнянщини.

Голова районної ради Іван Гурмак зауважив, що у частині порушених проблем запити і звернення депутати повинні адресувати й головам новостворених ОТГ. Особливої актуальності водночас набувають вони під час розробки плану соціально-економічного та культурного розвитку району.

За координацією начальника управління фінансів РДА Лесі Свідрак депутати окремими рішеннями затвердили звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців н.р., внесли зміни до рішення районної ради від 20 грудня 2017 р. «Про районний бюджет на 2018 рік».

Основний фінансовий документ – бюджет, за яким район функціонуватиме протягом 2019-о року, детально вивчили та, внісши незначні правки, одноголосно ухвалили.

Визначено доходи районного бюджету у сумі 1003386000 грн., у т. ч. доходи загального фонду районного бюджету – 995056800 грн. та доходи спеціального фонду районного бюджету – 8329200 грн.; видатки районного бюджету у сумі 1003386000 грн., у т. ч. видатки загального фонду райбюджету – 995056800 грн., видатки спеціального фонду райбюджету – 8329200 грн. Затверджено розподіл витрат районного бюджету на реалізацію місцевих/регіональних програм у сумі 4405200 грн.

Затверджено розподіл витрат районного бюджету на реалізацію місцевих/регіональних програм у сумі 4405200 грн.

Варто зазначити, що найбільшу частку 52,1 відсотка (або 519128,0 тис. грн.) у структурі видатків загального фонду районного бюджету складають видатки на соціальний захист населення (соціальні допомоги сім’ям із дітьми, пільги та субсидії окремим категоріям населення й інші), які фінансуються за кошти державного та обласного бюджетів (512271,2 тис. грн).

Відповідально з увагою кожної проблеми в районі депутати районної ради продовжили засідання та перейшли до розгляду інших не менш важливих питань. Заслухали інформацію про хід виконання депутатських запитів, з якою виступив перший заступник голови РДА Богдан Зеленчук, депутати взяли до уваги, знявши із контролю рішення районної ради, що стосується окремих із них.

Прийнято ряд рішень з компетенції Фонду комунального майна району, зокрема, у частині оренди майна. Також районні обранці ухвалили рішення про передачу у комунальну власність: Ланчинської селищної і Коломийської міської рад ОТГ майна бюджетних установ, розташованих відповідно на території Середньомайданської та Саджавської сільських рад; з балансу ЦРЛ – на баланс комунального підприємства «Надвірнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги» районної ради рухомого та нерухомого майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста району.

Депутати районної ради терміном на 5 років призначили директором КП «Надвірнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги Емілію Сем`янів, вже екс-заступника головного лікаря ЦРЛ.

Крім того: визначили вартість харчування і встановили розмір батьківської плати за харчування дітей у закладах освіти у 2019 році.; внесли зміни до рішення райради від 31 серпня 2018 р. «Про затвердження положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти районної ради», а також до інших трьох рішень, що стосуються соціального захисту; затвердили тарифи на послуги з виробництва теплової енергії ТОВ «Екоенергія Карпат» для Пнівської ЗОШ І-ІІІ ст.., а також тарифи на теплову енергію по КП «Теплокомуненерго» районної ради; затвердили технічну документацію з нормативної грошової оцінки 16,0489 га землі, розташованої за межами Пасічної, яку надають в оренду ПрАТ «Івано-Франківськцемент» для промислової розробки родовища пісковиків.

Зокрема з метою формування у дітей та молоді почуття патріотизму, національної свідомості, мужності, гідності на кращих прикладах захисників держави, виявлених у боротьбі за незалежність і цілісність України, вшанування героїв, районна рада прийняла рішення про виконання Державного Гімну України у навчальних закладах району та хвилини мовчання за загиблими Героями україни.

Районні обранці звернулися до Президента України та Верховної Ради щодо присвоєння Степану Бандері та Роману Шухевичу посмертно звання Героя України.

Голова районної ради Іван Гурмак наголосив, що президент мав достатньо часу, для того щоб повернути Степану Бандері звання Героя України, , але не зробив цього.

«Варто зазначити, що саме злочинний режим януковича позбавив провідника української нації звання «Героя України.» Тож ми прагнемо відновити історичну справедливість», – підкреслив очільник депутатського корпусу.

Окремим рішенням встановили мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території району, про що доповів начальник відділу організаційного забезпечення виконавчого апарату районної ради Андрій Крицький.

Районні обранці ухвалили звернення районної ради до голови обласної ради Олександра Сича щодо погодження передачі зі спільної власності територіальних громад області у спільну власність тергромад району будівель та приміщень колишньої Надвірнянської школи-інтернату (тепер гімназія № 5), а також 6,2549 га землі для їх обслуговування.

На завершення до депутатів районної ради звернувся депутат обласної ради, волонтер Василь Сенатович з проханням долучитися до збору гуманітарної допомоги для захисників на сході України. Адже напередодні новорічно-різдвяних свят вкотре волонтери БФ «Свобода Гідність перемога» відправляються до вояків на передову.

 

Анонси

Оголошено 10 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядув

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 27.03.2019 № ...

Детальніше

Оголошується третій конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Відповідно до розпорядження першого заступника голови обласної ради від ...

Детальніше

Скликається двадцять шоста сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 03.04.2019 № 28-р ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1213)

25.2%   (306)
74.8%   (907)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua