Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
За підтримки голови районної ради в Надвірні відбулось розважальне молодіжне шоу "Хто кращий?"

 

Днями молодь Надвірнянщини підбивала підсумки року в рамках молодіжного шоу «Хто кращий?». Молодіжний конкурс «Хто кращий?» це не стандартний конкурс, його мета не створювати молоді умови для "боротьби на сцені", а прагнення вдосконалюватися, вийти за рамки і перш за все не боятися бути собою, учасники шоу під час гри допомагають одне одному, а не змагаються. А також - це ще одна можливість спілкування молоді з різними інтересами і різного віку між собою. Гумористичний батл хлопців і дівчат відбувся за сприяння голови Надвірнянської районної ради Івана Гурмака.


Серед поважних членів журі депутат обласної ради Михайло Іваночко, міський голова Зіновій Андрійович, голова ГО "Надвірнянське районне об'єднання воїнів АТО" Олег Туєшин, ветеран війни письменник Борис Гошко, працівник Гвіздського СБК Світлана Ців’юк та директор клубу НГВ "Нафтовик" Наталія Байдак.

В розважальному молодіжному проекті взяли участь не просто команди, а представники молодіжних організацій району, а саме команда дівчат Пласт Станиця Надвірна "Нескорені", дівчата - учениці Битківської ЗОШ "Інфініті", дівчата - учениці Надвірнянської ЗОШ №4, вихованки молодіжного товариства "Агапе" команда "Базар", хлопці - учні Надвірнянської ЗОШ № 4 команда "Тигри" та хлопці - учні Молодківської ЗОШ команда «360».

Розпочали захід з креативного привітання гумористичного змісту, але з патріотичним підтекстом. Всі учасники і хлопці, і дівчата у своєму виступі намагалися донести до глядачів, що, незважаючи на різні інтереси та захоплення, чи ти крутий спортсмен, а чи затята інтелектуалка, всі перш за все є українцями, готовими стати на захист рідної держави. Молодь дякувала захисникам за мирне небо Надвірнянщини.

Радісна, весела та патріотична атмосфера панували під час шоу, особливо розважилися вболівальники і можливо хтось з глядачів зумів на годинку відійти від щоденних турбот та щиро посміхнутись. Юнаки і юнки змагалися за першість у різних конкурсах, насамперед продемонстрували вокальні та хореографічні дані, проявили інтелектуальну міць, довели до лускання гудзиків на пузі дотепністю своїх жартів, а також креативно проявили свій погляд на соціальні проблеми в Україні. Всі учасники продемонстрували неабиякий драйв, тож всі є фіналістами.

Насамкінець шоу своїми враженнями ділилися члени журі. Депутат обласної ради Михайло Іваночко побажав молоді не зупинятися на досягнутому, бути гідними українцями і прагнути кращого для своєї нації. Грошову винагороду від депутата обласної ради Михайла Іваночка отримала команда дівчат "Інфініті" селище Битків. Також приємні побажання та сподівання на нове шоу висловили Світлана Ців’юк та Наталя Байдак. Депутат міської ради Олег Туєшин подякував за гідну гру дівчатам команди «Нескорені», які представляли організацію Пласт Станиця Надвірна. Своїм почуттям гумору поділився під час конкурсу з журі міський голова Зіновій Андрійович.

Вже вдруге піцерія "Віртуозо" дає можливість учасникам безкоштовно відсвяткувати за смачною піцою. Організатори проекту дякують адміністрації закладу за підтримку розвитку молоді в районі.

 

 

 

Анонси

Оголошено 10 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядув

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 27.03.2019 № ...

Детальніше

Оголошується третій конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Відповідно до розпорядження першого заступника голови обласної ради від ...

Детальніше

Скликається двадцять шоста сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 03.04.2019 № 28-р ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1213)

25.2%   (306)
74.8%   (907)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua