Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
В Надвірнянському коледжі НТУ відбувся круглий стіл присвячений Героям Небесної Сотні

Днями, в Палаці культури Надвірнянського коледжу НТУ відбувся круглий стіл присвячений п’ятій річниці Революції Гідності та вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. В обговоренні взяли голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак, депутат Івано-Франківської обласної ради Михайло Іваночко, депутат районної ради Сергій Штогринр, міський голова Зіновій Андрійович, депутат міської ради голова ГО «Надвірнянське районне об’єднання воїнів АТО» Олег Туєшин, голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз, перший заступник голови РДА Богдан Зеленчук, директор Надвірнянського коледжу НТУ Ростислав Нагорний, викладачі та студенти коледжу.

Круглий стіл відкрили спільним виконання Державного Гімну України. Хвилиною мовчання та молитвою вшанували пам’ять загиблих Героїв Небесної Сотні. Зі вступним словом виступила ведуча заходу, заступник директора Надвірнянського коледжу НТУ з виховної роботи Галина Савчинець.

З хронологією подій Революції Гідності ознайомив документальний фільм «Зима, що нас змінила». Присутні переглянули його на одному диханні. Емоційно насичену почуттям втрати найдорожчих людей, студенти спільно з викладачами продемонстрували драматичну виставу. Майстерно актори зуміли передати біль матері, що втратила сина, сестри, в якої не має вже старшого брата і нареченої, що так і не одягла весільну сукню. Дана вистава не залишила байдужими нікого.

Після, перейшли до офіційної частини круглого столу. Жвава дискусія, обговорення подій Революції  Гідності, влучні і дещо сміливі питання звучали від студентів перш за все до представників влади. Модератор заходу викладач Тетяна Богославець почергово надавала слово охочим виступити.

Молодь цікавилася як допомагають сім’ям загиблих Героїв, чи покарані винні, дискутували щодо переваг і недоліків безвізу, економічним розвитком держави та багато іншого.

Голова районної ради Іван Гурмак поділився спогадами про події Майдану та розповів якою є участь органів місцевого самоврядування щодо допомоги родинам загиблих Героїв. Очільник депутатського корпусу наголосив, що ще будучи на посаді начальника управління соціального захисту населення РДА мав можливість долучитися до розробки районної цільової програми по допомозі учасникам Революції Гідності, постраждалим під час Майдану, сім’ям загиблих, бійцям московсько-української війни, тож на сьогодні на дану програму з районного бюджету виділяються значні кошти.

Депутат Івано-Франківської обласної ради Михайло Іваночко подякував студентам за те, що вони є свідомими українцями, за їх гострі і водночас актуальні питання. Він зауважив, що на превеликий жаль за п’ять років винних у смерті Героїв Небесної Сотні не покарано, але наголосив, що маємо не опускати руки, а продовжувати боротьбу цілих поколінь Героїв української нації.

«Саме молодь часто була рушійною силою боротьби українців за самостійну соборну державу і, слухаючи Вас, я впевнений, що в України буде гідне майбутнє» - відзначив Михайло Іваночко.

Одна зі студенток зачитала вірш, присвячений пам’яті бійця московсько-української війни Павла Ільчука, випускника Надвірнянського коледжу НТУ, який загинув на сході України.

Учасники круглого столу активно вели обговорення революційних подій, однак в підсумку всі погодилися, що Революція Гідності відбулася недаремно і що жоден з Героїв Небесної Сотні не загинув марно. Адже, тогочасні події були вирішальними в історії України і утвердження української нації відбулося завдяки чину Героїв Майдану.

 

 

Анонси

Оголошено 10 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядув

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 27.03.2019 № ...

Детальніше

Оголошується третій конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Відповідно до розпорядження першого заступника голови обласної ради від ...

Детальніше

Скликається двадцять шоста сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 03.04.2019 № 28-р ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1213)

25.2%   (306)
74.8%   (907)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua