Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На території Надвірнянського ліцею відкрили спортивний майданчик

15 квітня на території Надвірнянського ліцею відбулось урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям, а також на новому спортивному полі з нагоди всесвітнього Дня здоров’я провели Міський турнір з волейболу.

Відкриття спортивного майданчика стало можливим завдяки спільним зусиллям всіх гілок влади району та міста. Нагадаємо, що роботи по облаштуванню штучного покриття даного волейбольного майданчика для занять учнів Надвірнянського ліцею були розпочаті ще в минулому році.

Загальна вартість склала понад 700 тис. гривень, а це 200 тис. гривень з районного бюджету, 220 тис. гривень кошти державного бюджету, а також Надвірнянською міською радою надано субвенцію районному бюджету в сумі 293 400 гривень на реалізацію даного проекту.

На урочисте відкриття майданчика завітали представники районної та міської влади, зокрема голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак, голова Надвірнянської РДА Олександр Кеніз , міський голова Зіновій Андрійович, перший заступник голови РДА Богдан Зеленчук, начальник відділу освіти Надвірнянської РДА Степан Северилов, духовенство, директор Надвірнянського ліцею Антон Ревтюк, педагоги та учні ліцею.

У своєму виступі голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак депутатам районної та міської рад за конструктивну співпрацю, а представникам виконавчої гілки влади за реалізацію даного спортивного проекту.

«Спортивний майданчик зі штучним покриттям вдалося побудувати завдяки консолідації дій всіх гілок влади району. Адже, молодь повинна бути забезпечена всіма необхідними умовами навчання, насамперед для здорового та спортивного життя. Тому впевнений у юних українцях, які проводитимуть своє дозвілля на цьому майданчику, займаючись спортом і гартуючи тіло та дух.» - відзначив очільник депутатського корпусу районної ради.

Керівники району та міста урочисто перерізали стрічку, а настоятель УГКЦ Воздвиження Чесного Хреста о. Ігор Шліхутка освятив спортивний майданчик.

По закінченню урочистостей розпочався Міський турнір з волейболу серед учнів міста, приурочений всесвітньому Дню здоров’я. Варто зазначити, що незабаром спільними зусиллями районної та міської влади буде також встановлено майданчик для фізкультурно-оздоровчих занять учнів Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 та спортивно-дитячий майданчик в районі вул.Хмельницького-Відродження в м.Надвірна.

 

Анонси

Оголошено 10 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядув

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 27.03.2019 № ...

Детальніше

Оголошується третій конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Відповідно до розпорядження першого заступника голови обласної ради від ...

Детальніше

Скликається двадцять шоста сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 03.04.2019 № 28-р ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1213)

25.2%   (306)
74.8%   (907)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua