Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Чергова нарада щодо будівництва житла для бійців ООС (АТО)

За участі голови районної ради Івана Гурмака, міського голови Зіновія Андрійовича, першого заступника голови райдержадміністрації Богдана Зеленчука, керівників структурних підрозділів РДА та представників сфери житло-будування відбулася нарада з головами ГО «Надвірнянське районне об’єднання воїнів АТО» Олегом Туєшиним та ГО «Всеукраїнське об`єднання воїнів АТО Прикарпаття» Юрієм Остапчуком . На чергове засідання зібралися для вирішення питання щодо спорудження житла для бійців російсько-української війни ї їх сімей.

Побудувати житло для учасників ООС (АТО) на їх же земельних ділянках запропонував ще в 2018 році боєць російсько-української війни голова ГО «Надвірнянське районне об’єднання воїнів АТО» Олег Туєшин. На пропозицію захисника відгукнулися як представники влади, так і представники сфери житло-будування.

За підсумками попереднього засідання було дано окремі доручення, зокрема, представникам будівельної організації вивчити можливість будівництва багатоквартирного житлового будинку на земельних ділянках наданих учасникам ООС (АТО) по вул. Рамішвілі у м. Надвірна. Керівникам громадських організацій учасників ООС (АТО) визначити бажаючих землевласників з числа бійців, що мають намір брати дольову участь у будівництві багатоквартирного житлового будинку.

На сьогоднішній день земельними ділянками володіють 21 захисник, це 1.2 га. Оскільки дані земельні ділянки є приватною власністю, учасники засідання обговорили механізми, що на законних підставах дозволять розпочати будівництво багатоквартирного будинку.  Керівники району та міста запевнили присутніх, що готові йти на зустріч і відповідно профінансувати виготовлення необхідної документації.

Зі своєї сторони представники сфери житло-будування відзначили, що чим більше місцева влада фінансово долучиться, тим більше квадратних метрів зможуть відвести учасникам АТО.

 

В підсумку, першочерговим кроком визначили юридичне впорядкування документації після отримання  документу одноголосного погодження від учасників російсько-української війни, які є власниками даних земельних ділянок.

 

Анонси

Оголошено 10 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядув

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 27.03.2019 № ...

Детальніше

Оголошується третій конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Відповідно до розпорядження першого заступника голови обласної ради від ...

Детальніше

Скликається двадцять шоста сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 03.04.2019 № 28-р ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1213)

25.2%   (306)
74.8%   (907)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua