Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
З Великодніми дарунками голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак відвідав вояків УПА Мирослава Симчича та Михайла Юркевича

В переддень Христового Воскресіння, 26 квітня за доброю традицією голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак спільно з депутатом обласної ради Михайлом Іваночком та депутатом районної ради Ігорем Голінеєм з Великодніми гостинцями відвідали легендарного сотенного УПА Мирослава Симчича псевдо «Кривоніс» та вояка УПА голову Надвірнянської районної станиці братства воїнів УПА  Михайла Юркевича.


Іван Гурмак, Михайло Іваночко та Ігор Голіней вручили воякам української повстанської армії великодні гостинці та висловили слова шани і подяки за їх подвиги минувшини, за безцінний внесок у становлення української держави. Також привітали із прийдешніми Великодніми святами і побажали козацького здоров’я, родинного затишку і Божої опіки.

Голова районної ради Іван Гурмак поспілкувавшись з живою легендою українського воїнства зазначив, що на прикладі таких Героїв, як Мирослав Симчич (Кривоніс) виховуватиметься не одне покоління українців, для яких він є взірцем боротьби за Українську державу, незламним захисником української нації.

Легендарний сотенний подякував гостям за відвідини і побажав всім українцям світлого і радісного Христового Воскресіння, щоби вже наступного року в мирі і єдності з перемогою над московським окупантом український народ святкував Великодні свята. Слава Україні! Героям Слава!

На превеликий жаль здоров'я трохи підкосило незламного упівця Михайла Юркевича. Він втратив зір, але не втратив ані каплі націоналістичного духу. Зворушений до сліз, упівець пообіцяв одужати. В свою чергу, голова районної ради Іван Гурмак запевнив, що навідаються ще, бо безцінним є спілкування із живими легендами, борцями за Українську державу такими як надвірнянець Михайло Юркевич.

 

Анонси

Оголошено 10 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядув

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 27.03.2019 № ...

Детальніше

Оголошується третій конкурс з визначення проектів (програм), розроблен

Відповідно до розпорядження першого заступника голови обласної ради від ...

Детальніше

Скликається двадцять шоста сесія районної ради

Згідно розпорядження голови районної ради від 03.04.2019 № 28-р ...

Детальніше

Оголошено 8 конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядува

Згідно розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2017 № ...

Детальніше

Опитування

Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

(Всього проголосувало 1213)

25.2%   (306)
74.8%   (907)
Loading...

Голосувати


Напишіть нам

Адреса
майдан Т.Шевченка 33
місто Надвірна,
Надвірнянський район
Івано-Франківська обл.
Телефон
(03475) 2-24-52
Факс
(03475) 2-24-29
E-mail
rada.nadvirna@ukr.net rada.nadvirna@ukrpost.ua